Buitenschoolse opvang (BSO): uitdagend, sportief, creatief en vooral leuk!
Samen spelen, ontdekken, grenzen leren kennen, je gewaardeerd voelen, vriendschappen sluiten: dat is het leven van kinderen in de basisschoolleeftijd. Zeker oudere kinderen willen vanuit zichzelf de wereld verkennen en leren van nieuwe ervaringen. Daar sluit de BSO van Allente zoveel mogelijk bij aan.
Onze BSO is er voor kinderen vanaf vier jaar totdat zij overgaan naar het voortgezet onderwijs. Uw kind kan bij ons terecht voor schooltijd, na schooltijd, op vrije dagen en in vakanties. Het is een plek waar voor ieder kind wat te beleven is. De pedagogisch medewerkers plannen iedere dag verschillende activiteiten: sport en spel, knutselen, toneel, muziek en nog veel meer. Er zijn uitstapjes en workshops van dansles tot voetbaltraining. De kinderen kunnen zich ook lekker met een boek terugtrekken op de bank of in een luie stoel. Want voorop staat dat BSO voor kinderen vrije tijd moet zijn. Dat wil zeggen dat bijna alles mag en niets moet.
Wat bieden wij?
In de BSO kunnen kinderen kiezen voor bezigheden die aansluiten bij hun leeftijd en belangstelling. Wij bieden activiteiten aan voor de verschillende leeftijdsgroepen: 4 en 5 jaar, 6 en 7 jaar en de 8+ groep.
Wij bieden ook zwemles aan in samenwerking met Zwemschool De Geus, onderdeel van De Geus Langedijk, onder leiding van een gediplomeerd zweminstructeur. De kinderen worden dan vanuit de BSO locatie naar zwemles gebracht. Zij worden altijd begeleid door een pedagogisch medewerker die helpt met aan- en uitkleden. Zij is ook tijdens de zwemles aanwezig in het water. Op deze manier ondersteunt zij de zweminstructeur en zorgt zij ervoor dat de kinderen zich ook in het water veilig en vertrouwd voelen.
De Zwem BSO is voor kinderen uit Sint Pancras en Broek op Langedijk.
Lees hier meer over de Zwem BSO.
De natuur ontdekken en je vrij voelen is een uitgangspunt bij de Natuur BSO, De Vrijbuiters.
Elk seizoen en elk weertype biedt specifieke mogelijkheden. Wat groeit er allemaal in de lente? Waterspellen in de zomer, huttenbouwen en paddenstoelen zoeken in de herfst en sleeën in de winter. Elk seizoen kunnen er natuurgerelateerde activiteiten worden aangeboden.
Uw kind kan ook bij ons terecht voor de voorschoolse opvang (VSO).
Onze BSO locaties zijn gevestigd in diverse basisscholen of liggen in de buurt van de scholen. We halen uw kind op van school, lopend of met onze eigen personenbusjes.